Aon Adblock Uc Browser Nasıl Bir Tarayıcı ?

Bugünlerde teknolojinin imkanlarını en iyi şekilde yaşadığımızı düşünürsek eğer, iyi bir telefon kullanmanın yanı sıra, telefon içerisinde kullanmamız gerekenlerin de oldukça iyi uygulamalar olmaları gerekmektedir. Bu durum web tarayıcılar için de geçerli olup, özellikle aramalarınızı daha iyi yapabileceğiniz, reklamları engelleyebileceğiniz ve Türkçe olan Aon browser sayesinde, rahat bir şekilde internet üzerinden sörf yapabilecek ve tüm siteleri reklamsız olarak kullanmanın avantajlarını da yaşamış olacaksınız.

Özellikleri ile ekstra bir tarayıcıya ihtiyacınız olmayacağı gibi, uc mini browser ile karşılaştırma yaptığımız zamanlarda, en önemli etkenler arasında hız birinci sırada gelmektedir. Ayrıca içerisinde tam 10 adet arama motorunu kullanmanıza imkan sunan yazılımda olmasından dolayı, rahatlıkla en iyi adblock browser olduğunu söyleyebiliriz. Diğer reklam engelleyici tarayıcıların her anlamda üstünde olması ve tamamen ücretsiz olmasının yanı sıra ayrıca 2,5 mb’lık dosya boyutuna sahip olmasından dolayı Aon Adblock Uc Browser ile işinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Reklamsız Gezinmeye Aon Browser İle Başlayın
İyi bir tarayıcı arayanlar için artık en iyi seçim olan ve özellikleri ile ekstra hiç bir tarayıcıya ihtiyaç duymayacağınız Aon browser sayesinde, rahatlıkla internet üzerinde gezinirken reklamlara takılmayacak, daha az şarj kullanmış olacak ve bunun yanında internet kotanızı da doldurmadan kullanmanın keyfini yaşayacaksınız. Hemen kullanmaya başlamak için Google Play üzerinden arama yapabilir ya da direk olarak https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.abak.simsekTarayici adresinden indirme işlerinizi yapabilirsiniz. Artık internet explorer ‘ın tahtı tam olarak sallandı.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s